Serdecznie zapraszamy na finał projektu „Dźwięk i fotografia w gminie Świdnica”, który realizują Stowarzyszenie Razem dla Wilkanowa i Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy. Podczas finału zostanie zaprezentowany album wykonany przez młodzież, który przedstawia zdjęcia  z gminy Świdnica oraz z gminy Zabór. Dodatkowo zaprezentujemy Państwu wystawę poplenerową zdjęć. Kolejnym punktem programu będzie koncert, który nagłośnią i oświetlą uczestnicy projektu.

 

 

Zapraszamy do wzięciu udziału w projekcjach filmowych dla dzieci organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy oraz Stowarzyszenie Klub Seniora w Świdnicy w dniu


27 listopada  w godzinach: 8:40, 10:45. 13:00.

 

 

Aby wziąć udział w projekcjach filmowych należy zgłosić się  do 25 listopada 2019 r. do godz. 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy.

W razie pytań, prosimy o kontakt – Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy
tel. 68 327-33-22. Osoba do kontaktu – Paweł Kierzek – specjalista ds. organizacji imprez.

Zapraszamy do wzięciu udziału w Konkursie recytatorskim dla przedszkolaków „Stefek Burczymucha na scenie” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy w dniu 26 listopada o godzinie 16.30. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych :

 I – przedszkolaki w wieku 3-4 lata

II – przedszkolaki w wieku 5-6 lat

 

Aby wziąć udział w Konkursie należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić karty zgłoszenia i dostarczyć je do 22 listopada 2019 r. do godz. 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy.

Wszyscy dzielni uczestnicy Konkursu zostaną obdarowani nagrodami. W razie pytań, prosimy o kontakt – Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy tel. 68 327-33-22. Osoba do kontaktu – Paulina Sidoruk – specjalista ds. administracji i organizacji imprez.

 

 

 

Cegiełka do cegiełki....
To już w najbliższą niedzielę!
Zapraszamy. Będzie sportowo, kulinarnie, artystycznie i muzycznie. A przyświeca nam jeden wspólny cel! 

 

 

Podkategorie